Mersin klima bakımında çok özel kampanya: 49,90 - Bilgi için: (+90) 505 692 30 61

Hakkımızda

Teknolojinin her geçen gün ilerlediği bu günlerde, özellikle de ürün çeşitliliğinin arttığı bir dönemde bu ürünlerin bakımı, montajı, yedek parçaları ve temizliği gibi bir çok faaliyet alanı da oluşmaktadır.

Teknolojik ürünler (beyaz eşyalar, küçük ev aletleri, ısıtma&soğutma sistemleri ve diğerleri) her ne kadar en iyi kalitede üretilmiş olursa olsun, bazen teknik anlamda destek gerektiren durumlar oluşabiliyor. Bunların en doğalı, ürünü alırken ortaya çıkan “montaj” desteğidir. Montajı yapılmış olan ürünlerin belirli periyotlarda temizliği (örnek olarak: klima vb.) gerekmektedir. Bakımı ve temizliği düzenli olarak yapılan ürünlerde bir süre sonra oluşabilecek arızalarda ise tamir veya yedek parça ihtiyacı oluşabilmektedir.

Teknik servis tam da bu noktada devreye giriyor.

Teknik donanımı sağlam, profesyonel teknik servis ekipleri günümüz teknolojisinin vazgeçilmezidir.

Biz Temel Teknik Servis olarak her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurmaktayız.

Kaliteli hizmeti, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı davranarak sunuyoruz. Temel Teknik Servis‘i kalite yapan; bilgisi, becerisi, tecrübesi ve işini severek yapmasıdır.

TEMEL TEKNİK – PROFESYONEL TEKNİK DESTEK EKİBİ

SERVİS YETKİLİSİ: TAHA TEMEL


Mersin beyaz eşya servisi, Mersin beyaz eşya tamiri. Mersin klima servisi, Mersin klima bakımı, Mersin klima temizliği, Mersin klima montajı, Mersin klima tamiri, Mersin klima yedek parça. Mezitli klima servisi, Mezitli klima bakımı, Mezitli klima temizliği, Mezitli klima montajı, Mezitli klima tamiri. (Etiketler: Mersin Klima Servisi, Mersin Klima Bakımı, Mersin Klima Montajı, Mersin Beyaz Eşya Servisi, Mersin Klima, Temel Teknik)